• Godziny dostępności nauczycieli

      • Budynek przy ul. Krośnieńskiej: 
      •  

        Tydzień A

        I gr. Biedronki 

        Katarzyna Kasprzyk poniedziałek 11:00-12:00

        Gabriela Lach środa 11:00-12:00

        II gr. Smerfy 

        Natalia Krzywucka czwartek 11:00-12:00

        Agnieszka Jarosz wtorek  11:00-12:00

        III gr. Ekoludki 

        Paulina Sikora poniedziałek 11:30-12:30

        Anna Pastuła poniedziałek 10:30-11:30

        IV gr. Krasnoludki 

        Patrycja Wojtaszek środa 15:50-16:50

        Julia Nurczyk środa 11:15-12:15

        V gr. Plastusie

        Jadwiga Wilk czwartek 11:30-12:30

        Katarzyna Nabel czwartek 11:00-12:00

        VI gr. Muminki 

        Ewelina Mazur piatek 11:00-12:00

         

        Tydzień B

        I gr. Biedronki 

        Katarzyna Kasprzyk Poniedziałek 11:00-12:00

        Gabriela Lach czwartek 11:00-12:00

        II gr. Smerfy 

        Natalia Krzywucka czwartek 11:30-12:30

        Agnieszka Jarosz wtorek 11:30-12:30

        III gr. Ekoludki 

        Paulina Sikora wtorek 11:00-11:30, piątek 11:00-11:30

        Anna Pastuła poniedziałek 12:00-13:00

        IV gr. Krasnoludki 

        Patrycja Wojtaszek środa 11:30-12:30

        Julia Nurczyk środa 16:00-17:00

        V gr. Plastusie

        Jadwiga Wilk czwartek 10:30-11:30

        Katarzyna Nabel czwartek 12:00-13:00

        VI gr. Muminki 

        Ewelina Mazur piątek 11:00-12:00

      • Budynek przy ul. Kościelnej:
      •  

        Tydzień A

        VII gr. Wiewiórki

        Małgorzata Liszcz poniedziałek 10:45-11:45

        Irena Rusin piątek 11:30-12:30

        VIII gr. Kangurki

        Dorota Żurek czwartek 12:00-13:00

        Monika Jałowska wtorek 11:00-12:00

        IX gr. Jeżyki

        Alicja Krawczyk środa 11:00-12:00

        Jolanta Surdyka wtorek 11:30-12:30

         

        Tydzień B

        VII gr. Wiewiórki

        Małgorzata Liszcz poniedziałek 11:30-12:30

        Irena Rusin piątek 10:30-11:30

        VIII gr. Kangurki

        Dorota Żurek czwartek 10:30-11:30

        Monika Jałowska środa 11:45-12:45

        IX gr. Jeżyki

        Alicja Krawczyk środa 11:00-12:00

        Jolanta Surdyka wtorek 11:00-12:00

         

         

    • Kontakt

      • Przedszkole Publiczne nr 3 w Rzeszowie
      • dyrektor@pp3.resman.pl
      • sekretariat@pp3.resman.pl
      • ul. Krośnieńska 15A 35-505 Rzeszów woj. podkarpackie Poland
      • 17-748-31-92 - dyrektor Godziny przyjęć Dyrektora: - poniedziałek 8:00-15:00 - wtorek 8:00-17:00 - środa 8:00-15:00 - czwartek 8:00-15:00 - piątek 8:00-11:00
      • 17-748-31-95 - pok.naucz (po godz. 15)
      • 17-748-31-90 - księgowość
      • 17-748-31-97 - intendentka intendent@pp3.resman.pl
      • 885-971-408 - oddział przy ul. Kościelnej
      • Inspektor Ochrony Danych Artur Bubicz iod4@erzeszow.pl
      • fax - 17-748-31-91
      • Numer konta 31 1020 4391 0000 6702 0187 6390