• Krasnoludki

• U Krasnoludków kolejny dzień Tygodnia Teatralnego. Dzieci obejrzały film edukacyjny o teatrze - dowiedziały się o tym jak wygląda spektakl teatralny i kto go przygotowuje. Przedszkolaki mogły same wcielić się role, wspólnie zorganizowały w swojej sali kącik teatralny. Zajęcia praktyczne dały dzieciom wiele radości. Dzieci wykonały wesołe pajacyki, które również wykorzystały w zabawie w teatr.

• Mama Hani u Krasnoludków

• W poniedziałek 24 lutego  grupę KRASNOLUDKÓW odwiedziła mama Hani, wykonująca ciekawy zawód- inżynier budownictwa firmy Skanska. Dzieci wzięły udział w bardzo ciekawych zajęciach, konkursach. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY mamie Hani za mini wykład, praktyczne rady i wspaniałe prezenty.

• Jeżyki

• Jeżyki gościły dziś Panią Stanisławę Bełch autorkę książek dla dzieci. Pani Stasia opowiadała o swojej pracy,czytała fragmenty swoich bajek , a na zakończemie przedszkolaki uszyły kotka przytulankę.

• Pani Stanisława Bełch autorka bajek dla dzieci- Kangurki, Wiewiórki

• W Teatrze Maska "Statek Noego"

• Niesamowity Spektakl opowiadający o historii Noego i jego niezwykłej podróży .

• Muminki

• 19.02 Nie ma śniegu? Gdzie jesteś Zimo? Grupa Muminków nie zapomniała o naszych kochanych ptaszkach. Dzieci zrobiły ekologiczne karmniki i podczas spaceru powiesił w naszym przedszkolnym ogrodzie. Czekając na ptaszki potańczylismy i pośpiewalismy nasze ulubione piosenki.

• "Mały Miś w świecie wielkiej literatury"

• W ramach projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury" odwiedziła grupę "Muminków" i grupę " Biedroneczek" Pani z poczty. Opowiedziała przedszkolakom jak wygląda praca na poczcie a następnie przeczytała cudowna bajkę " Biedronka Fionka" i jej super przygody. Dzieci były bardzo zadowolone, każdy mógł odbić sobie pieczątkę na kopercie i zabrać ją na pamiątkę. Pani otrzymała dyplom i medal prawdziwego czytelnika a dzieci pyszne słodkości od Pani. Bardzo dziękujemy za wizytę.

• Grupa Biedronek i Muminków

• Walentynki gr. Biedroneczki

• „Dzień Świętego Walentego To dzień dobry dla każdego!

W tym dniu wszyscy to wyznają,że chcą kochać i kochają!”

• Walentynki gr. "Ekoludki"

Walentynki-Dla Ekoludków to okazja do wspólnej zabawy i pokazania jak miło i wesoło mogą ze sobą spędzać czas. Wszytskie dzieci ubrane były na kolor na czerwony i różowy. Dzisiejsze świętowanie ropzoczeliśmy od zabaw z sercami w roli głównej. Były to zabawy dydaktyczne, plastyczne, ruchowe i integracyjne, a na koniec zmęczeni wszystkimi atrakcjami postanowiliśmy odpocząć przy słodkim poczęstunku.