🦘 KANGURKI 🦘
Dziękujemy Szkole Języka Angielskiego Early Stage za wspólnie spędzony czas i ciekawe zajęcia. Życzymy spokojnych, słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu! 😊
🦘 KANGURKI 🦘
Dziękujemy Szkole Języka Angielskiego Early Stage za wspólnie spędzony czas i ciekawe zajęcia. Życzymy spokojnych, słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu! 😊
Podczas spotkania z cyklu „Czytanie z Rodzicami – Czytanie na Dywanie” gościliśmy mamę Tymka, panią Kingę z grupy Smerfów. Nasz gość przeczytał dzieciom książkę „Tupcio Chrupcio na wakacjach”, zachęcając je do rozmowy o letnich przygodach i bezpiecznym wypoczynku. Pani Kinga opowiedziała również o swoim zawodzie – aktorki – oraz o pracy w teatrze. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowieści o tym, jak wygląda przygotowanie do spektaklu i praca na scenie. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i było ciekawym połączeniem wspólnego czytania z poznawaniem interesującego zawodu.
W ramach akcji promującej aktywność fizyczną dzieci uczestniczyły w sportowych rywalizacjach i zabawach ruchowych. Przedszkolaki z zaangażowaniem pokonywały przygotowane tory przeszkód oraz ćwiczeniach rozwijających sprawność, koordynację i współpracę. Wspólna aktywność dostarczyła dzieciom wiele radości, a jednocześnie podkreśliła znaczenie codziennego ruchu i zdrowego stylu życia
W grupie Plastusiów odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia z języka angielskiego na temat wakacji przeprowadzone przez nauczycieli ze szkoły językowej Early Stage. Serdecznie dziękujemy za współpracęi profesjonalizm.
Dzisiaj grupa Kangurki miała wyjątkowe spotkanie z mamą swojej koleżanki – Panią Dagmarą, która jest adwokatem. W ramach wizyty dzieci dowiedziały się, kim jest adwokat i na czym polega jego praca. Z dużym zainteresowaniem wysłuchały również ciekawego opowiadania przeczytanego przez Panią Dagmarę. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało kolorowankę oraz pamiątkowy dyplom. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i interesujące spotkanie! 😊
Centrum Natura Caritas w Budach Głogowskich odwiedziły trzy grupy z Przedszkola Publicznego nr 3 w Rzeszowie.
Dzieci zostały serdecznie przywitane przez pracowników ośrodka, którzy opowiedzieli o działalności Centrum Natura. Każda grupa co pół godziny zmieniała stanowiska zabaw i aktywności. Dzieci przygotowywały własne „proziaki”, które później mogły zjeść. Część uczestników bawiła się w sali zabaw, a pozostali korzystali z placu zabaw na świeżym powietrzu.
Następnie dzieci wraz ze swoimi paniami udały się na dłuższą wycieczkę do lasu. Choć nogi trochę bolały, wszyscy dzielnie dali sobie radę. Podczas spaceru dzieci wsłuchiwały się w odgłosy natury – śpiew ptaków i szum lasu. Po drodze zobaczyły również paśnik dla zwierząt oraz duży sprzęt wykorzystywany do wycinki drzew.
Po powrocie na uczestników czekał ciepły posiłek – pierogi oraz herbata. Po wspólnym obiedzie dzieci wsiadły do autokaru i pełne wrażeń wróciły do przedszkola.
Dziś dzieci z grupy Plastusie wybrały się na lody do cukierni Paradiso. Było pysznie. Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców.
Dziś przedszkolaki z grupy Plastusie wybrały się wraz ze swoimi paniami do Nosówki do alpakarni Alpaka Team. Dzieci dobrze się bawiły i dowiedziały się wielu ciekawostek o alpakach i nie tylko. Mieliśmy możliwość wcielić się w rolę Indian i kowbojów, karmiliśmy zwierzęta i spedziliśmy wspólnie wspaniały dzień na świeżym powietrzu.
Powered by aSc EduPage