• O Plastusiu, który zabłądził w borze - Teatr "Skrzat" - ul.Krośnieńska

• O Plastusiu, który zabłądził w borze - Teatr "Skrzat" - ul.Kościelna

• Biedronki

• Biedroneczki poznają zwierzęta egzotyczne a przy tym ćwiczą dostawanie. Po zajęciach czas na zabawę z małpką Ambo.

• Wizyta Taty Julka i jego gitary - Ekoludki

• Do grupy Ekoludków zagościł tata Julka wraz z pięknymi bajeczkami oraz z gitarą, muzyką i tańcem. Bardzo dziękujemy za mile i wesoło spędzony czas .

• Piramida żywienia i aktywności fizycznej - Ekoludki

• W dniu 26.02.2020 grupę Ekoludków odwiedziła pani Basia pełniąca w naszym przedszkolu funkcję intendenta. Pani Basia podczas zajęć omówiła z dziećmi piramidę żywienia , z której dowiedziały się jakich produktów należy spożywać najwięcej, a jakich najmniej. Pani Intendentka podkreśliła, że posiłki w naszym przedszkolu są urozmaicone, bogate w warzywa, owoce, produkty mleczne i witaminy, które mają duże znaczenie dla zdrowia i prawidłowego rozwoju dzieci. Podczas spotkania dzieci mogły same ułożyć zdrowy jadłospis na jeden dzień. To była bardzo pouczająca lekcja. Dziękujemy miłej Pani Basi za przyjęcie zaproszenia i poświęcony czas.

• Jeżyki

• Jeżyki wybrały się na poszukiwanie pączków... ale nie z cukierni. Pączki na drzewach, kwitnąca leszczyna, przebiśniegi i krokusy to znak, że WIOSNA blisko.

• Muminki

• Wizyta Pani Bożenki w ramach naszego projektu "Mały Mis w świecie wielkiej literatury" i przedszkolnego czytania dzieciom. Mama Oli przeczytała nam piękna bajkę pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków " Bardzo dziękujemy za odwiedziny.

• Teatrzyk w stylu japońskim ul. Kościelna

• Tym razem przedszkolaki z ul. Kościelnej odwiedziła Pani Patrycja z biblioteki. Była okazja do wysłuchania opowiadania bajek z wykorzystaniem teatrzyku w stylu japońskim. Wszystkim dzieciom się bardzo podobało.

• Krasnoludki

• U Krasnoludków kolejny dzień Tygodnia Teatralnego. Dzieci obejrzały film edukacyjny o teatrze - dowiedziały się o tym jak wygląda spektakl teatralny i kto go przygotowuje. Przedszkolaki mogły same wcielić się role, wspólnie zorganizowały w swojej sali kącik teatralny. Zajęcia praktyczne dały dzieciom wiele radości. Dzieci wykonały wesołe pajacyki, które również wykorzystały w zabawie w teatr.

• Mama Hani u Krasnoludków

• W poniedziałek 24 lutego  grupę KRASNOLUDKÓW odwiedziła mama Hani, wykonująca ciekawy zawód- inżynier budownictwa firmy Skanska. Dzieci wzięły udział w bardzo ciekawych zajęciach, konkursach. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY mamie Hani za mini wykład, praktyczne rady i wspaniałe prezenty.

• Jeżyki

• Jeżyki gościły dziś Panią Stanisławę Bełch autorkę książek dla dzieci. Pani Stasia opowiadała o swojej pracy,czytała fragmenty swoich bajek , a na zakończemie przedszkolaki uszyły kotka przytulankę.

• Pani Stanisława Bełch autorka bajek dla dzieci- Kangurki, Wiewiórki

• W Teatrze Maska "Statek Noego"

• Niesamowity Spektakl opowiadający o historii Noego i jego niezwykłej podróży .

• Muminki

• 19.02 Nie ma śniegu? Gdzie jesteś Zimo? Grupa Muminków nie zapomniała o naszych kochanych ptaszkach. Dzieci zrobiły ekologiczne karmniki i podczas spaceru powiesił w naszym przedszkolnym ogrodzie. Czekając na ptaszki potańczylismy i pośpiewalismy nasze ulubione piosenki.