• Świąteczne opowiadanie grupy "Ekoludki"

• Mieliśmy przyjemność gościć mamę Tosi W. – pani Madzia przeczytała ciekawą historię światecznej przygody. Zaproszona mama nie tylko przeczytała nam piekne opowiadanie, ale przeprowadziła rozmowę z dziećmi na temat wysłuchanej tresci opowiadania.   Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych. Częste czytanie bajek wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci, wzbogaca ich wiedzę o świecie jednocześnie kształtując wrażliwość moralnąCzekamy z niecierpliwością na dalszych ochotników - a dzieciom gratulujemy wspaniałych Rodziców!

• Dzień otwarty dla Taty

• Dzień otwarty dla Taty "Tańcz tato tańcz". W dniu 29 listopada w grupie Muminków odbyły się dni otwarte dla taty. Zajęcia otwarte zawsze wzbudzają wiele pozytywnych emocji wśród Rodziców, ponieważ uczestnicząc w nich mogą oni poznać charakter pracy wychowawczo – dydaktycznej z dziećmi, dowiedzieć się ile wymaga wysiłku, umiejętności, wiedzy i przygotowań. Zajęcia tego typu umożliwiają Rodzicom poznanie sposobów pracy nauczyciela z dziećmi, relacji pomiędzy nauczycielema dzieckiem oraz dokonanie obserwacji zachowania dziecka na tle grupy. Takie zajęcia pozwalają również na śledzenie postępów własnego dziecka w zakresie osiąganych kompetencji fizycznych, umysłowych, społecznych itp. W czasie tych zajęć otwartych Rodzic brał czynny udział. Pierwsze takie spotkanie odbyło się pod hasłem "Tańcz tato tańcz". Rodzice poznali kilka piosenek, grali na różnych nietypowych instrumentach. Dziękujemy wszytkim rodzicom za udział w zajęciach.

• Dzień Pluszowego Misia - oddziały przy ul. Krośnieńskiej i ul. Kościelnej

• Co to był za dzień... Tańce, śpiewy, wiersze, gry i zabawy dydaktyczne, piękny teatrzyk kukiełkowy pt. "Serce małego MISIA". W tym dniu również zakończyliśmy zbiórkę pluszaków i materiałów szkolnych dla oddziałów szpitalnych. Akcja w ramach Dnia Pluszowego Misia i fundacji "Mam Marzenie" Podziękowania wszystkim rodzicom, nauczycielom oraz dzieciom za zaangażowanie w zbiórkę i pomoc fundacji.

• Pasowanie na Przedszkolaka w grupie "KANGURKI"

• W środę 27 listopada 2019 roku odbyło się pasowanie na przedszkolaka w grupie Kangurki. Była to bardzo wyjątkowa uroczystość dlatego też od samego rana trwały przygotowania. Mali artyści zaprezentowali piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, publiczny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Na pamiątkę tego pięknego wydarzenia każde dziecko otrzymało kolorowy dyplom.