• Piknik Rodzinny w Przedszkolu

• 07.06.2017 odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Przedszkole Publiczne nr 3.  Wszystkich przybyłych  czekało moc atrakcji i dobrej zabawy.Pogoda nie zawiodła i można było podczas zabaw cieszyć się pięknym słońcem. Dzieci i rodzice wspaniale się bawili, były wspólne tańce,  konkursy oraz nagrody. Podczas pikniku można było skosztować pysznych ciast, zupy grochowej, kiełbaski z grilla. Dla dzieci nie zabrakło waty cukrowej, popkorn czy lodów. Był wodzirej, który w rewelacyjny spisob zabawial przy ylych gości. Pani dyrektor nie zapomniała o dzieciach i dla nich przygotowała dużą  dmuchaną zjeżdżalnie.Patrząc na zadowolonych bawiących się dorosłych i dzieci można użyć stwierdzenia, iż taka forma spędzania czasu wolnego to strzał w dziesiątke.Należy podkreślić, iż ten wspaniały Piknik Rodzinny powstał dzięki  wspólnemu  zaangażowaniu Pani Dyrektor, nauczycieli, personelowi przedszkola , rodziców oraz członkom Rady Rodziców.Ogromnie wszystkim bardzo dziękujemy za wkład i pomoc w organizacji pikniku.

• Odwiedziny Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej z Rzeszowa

Do naszego przedszkola przybyli przedstawiciele Miejskiej Straży Pozarnej  Podczas spotkania, w którym uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Przedszkolaki dowiedziały się, iż praca strażaków polega nie tylko na gaszeniu pożarów, ale również na udzielaniu pomocy ludziom podczas powodzi i wypadków samochodowych. Największe zainteresowanie wzbudził wóz strażacki, którym przyjechali nasi Goście. Strażacy zademonstrowali wykorzystywaną w akcjach aparaturę oraz wyposażenie wozu strażackiego, między innymi: gaśnice, węże oraz sprzęt służący do pomocy podczas wypadków. Dla naszych podopiecznych była to naprawdę wspaniała przygoda, podczas której wiele się nauczyliśmy.

UL.KOŚCIELNA