• 4.10.18 Sałatka, saszłyki samodzielnie wykonane przez Biedroneczki.

• W piątek 4.10 dzieci  umyły owoce i zajęły miejsca przy wanych wcześniej przygotowanych stolikach, a wszystko po to, aby wyczarować przepyszną, owocową sałatkę i kolorowe szaszłyki. Użyliśmy owoców wcześniej przyniesionych przez dzieci (za co dziękujemy rodzicom). Dzieci samodzielnie kroiły i przyrządzały sałatkę i szaszłyki, przestrzegając zasad bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem. Przyrządzanie w/w smakołyków dało dzieciom wiele satysfakcji jednocześnie uświadamiając jak ważną rolę odgrywają witaminy we właściwym funkcjonowaniu organizmu.  Uwierzcie wszystko było pyszne!

• Mama Sylwusi w grupie Biedronki - Pracownik Pratt & Whitney Rzeszow S.A.

• Pani Małkowska z tajemniczą walizką odwiedziła Przedszkolaki i podzieliła się z dziećmi swoją wiedzą, pasją i umiejętnościami.

Dzięki jej prezentacji  u dzieci wzbudzono  zainteresowania szeroko pojętą tematyką lotnictwa.