• 11 listopada - Święto Niepodległości

• W naszym przedszkolu 8 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas – Polaków dzień.

W tym dniu odbyła się uroczysta Akademia. Teatr "Uśmiech" po ciężkich tygodniach przygotowań zaprezentował piękną część artystyczną oraz wzruszający teatr tańca pt "Dla Niepodległej". Ta wspaniała uroczystość pomogła nam na nowo przeżyć te wzruszające a zaraz ważne chwile dla naszego narodu.

Również dzisiaj  o godz. 11:11  został odśpiewany hymn w ramach akcji " Szkoła do hymnu". Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.

• Kartka od Bohatera - grupa "Muminki"

Gala Bohaterów 2019 im. Powstańców Warszawskich. Grupa "Muminków" wykonała piękna duża kartkę pocztową dla Bohatera Gali. Kartka została osobiście przekazana przez Panią Ludmiłę Fabiszewską pomyslodawczynię projektu "Piękna Nasza Polska Cała". Pani Ludmiła zdobyła w kategorii " Nauczyciel" srebrnego Bohatera za projekt 2018 i promocje polskiej historii.

Bardzo dziękuję w imieniu całej placówki Przedszkola Publicznego nr 3 w Rzeszowie za piękne listy. Wzruszenie ogromne, bo list pisany przez samego BOHARTERA... NASZEGO BOHATERA... Grupa "Muminków" postara się szybciutko odpisać... Jeszcze raz bardzo dziekujemy bardzo. JEDEN Z KOLEJNYCH SZCZĘŚLIWYCH DNI, które ZAPAMIĘTAMY i PAMIĘTAĆ BĘDZIEMY.

• Wyjazd na Musical - grupy "EKOLUDKI" i "PLASTUSIE"

• Dzieci z grup Ekoludków i Plastusiów wybrały sie na Musical pt. "PINOKIO". Dzieci razem z Pinokiem przeżywały zaskakujące przygody wynikające z samowoli, lenistwa jak i  łatwowierności.

• Wizyta Ekoludków w Bibliotece Publicznej

• Wizyta EKOLUDKÓW w Bibliotece Publicznej przy ul. Iwonickiej. Spotkanie ze smokiem Nowusiem. Wspólne czytanie i słuchanie wybranych przez dzieci bajek.

• Jesienny spacer "Jeżyki" ul. Kościelna

• Jeżyki wybrały się na jesienny spacer w poszukiwaniu skarbów. Chyba się udało.!